Čepice UV Cap+Neck s ochranou krku Navy Recycled

307100.2481

Nový produkt

Jednoduše navržená, pohodlná  UV-ochranna hlavy. Ideální při jakékoli činnosti, na slunci. Materiál, který má ochranný faktor sluneční 400 + absorbuje více než  99 procent UV-A a UV-B záření. Velikost je plynule nastavitelná od 55 do 61 cm obvodu hlavy. 

Více informací

Skladem v prodejně

832,00 Kč s DPH

Více informací

  • Kšiltovka IQ UV s ochranou krku nabízí větší ochranu proti UV záření než základní čepice. S ochranným faktorem více než 50+ chrání hlavu a krk před více než 99 % UV záření. Od nynějška by proto měla být součástí vaší výbavy, zejména při sportovních aktivitách na slunci - například při tenisu, jízdě na kole nebo surfování. Jistě vás také zaujme, jak pohodlně se nosí: Sluneční čepice s ochranou krku je prodyšná a vyrobená z velmi lehkého materiálu, takže se pod ní nebudete potit. Dlouhá ochrana krku 15 cm a kšilt o délce 8 cm poskytují optimální ochranu krku a obličeje. Nezapomeňte: vlasy neposkytují dostatečnou ochranu před nebezpečným UV zářením. Tato pokrývka hlavy nese označení CE a je v souladu s evropským nařízením 2016/425 o osobních ochranných prostředcích. Pro spolehlivou ochranu - po celý den.

Chraňte nekryté části pokožky opalovacím krémem. Lze prát v pračce při teplotě 40 °C, sušit v sušičce do 60 °C. Materiál: 100% recyklovaný nylon. Vyrobeno v Číně.

14 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: