Triko UV 300 loose-fit dlouhý rukáv Tyrkysové

Nový produkt

Dámské lycrové tričko, ideální pro šnorchlování, plavání, surfování, jachting, plážový volejbal nebo běh. Perfektní střih a vysoce pružný materiál zajišťuje optimální volnost pohybu a vysoký komfort při nošení.

Více informací

Ihned k dodání

926,00 Kč s DPH

-397,00 Kč

1 323,00 Kč s DPH

Více informací

Seychely, Thajsko nebo Dominikánská republika? Není snadné se zde rozhodnout. Při výběru oblečení na ochranu před sluncem vám rádi pomůžeme s rozhodnutím.

Naše tričko iQ-UV v neformálním střihu, dlouhých rukávech a širším výstřihu vám umožní užít si dovolenou bez obav a bez omezení. Chcete se plavit nebo vyrazit na duny - žádný problém. Naše košile Lycra je nejen předurčená pro moře, ale také připravena na všechny vaše aktivity na souši. 100% udržitelný a spravedlivý v Evropě. A chemie se ani tak nedostane do našich tašek. Lze prát při 40 stupních při mírném cyklu, žehlit při nízké teplotě. Vyrobeno v Evropě ze 78% recyklovaného nylonu a 22% lycry.
  • ideální pro plavání, šnorchlování a všechny aktivity ve vodě
  • Ochranný faktor proti UV záření (SPF) 300 blokuje více než 99% nebezpečného záření UV-A a UV-B bez chemikálií
  • Prodyšný, ultralehký, rychle schnoucí a vysoce elastický pro nejlepší pohodlí při nošení
  • Permanentní ochrana proti UV záření, testováno TÜV, pratelné v pračce a odolné vůči slané vodě. Také chrání před medúzy a jinými cnidarians
  • Udržitelné a spravedlivé, vyrobené z recyklovaných materiálů v Evropě
  • Fit: Hodí se opravdu jako druhá kůže - Pokud si přejete, aby to bylo volnější, objednejte si prosím o jednu velikost větší

V Standard 801. Hohenstein je akreditovanou zkušební laboratoří a výzkumným ústavem a vyvinul vlastní, přísnější měřítko pro UV oblečení paralelně s mezinárodními standardy. Tkaniny našich košil iQ-UV a šortek iQ-UV se zde neberou v úvahu pouze tehdy, když jsou nové, ale také se měří při zvláštních zatíženích, například po natažení, za mokra nebo po dlouhodobém používání. Pouze v případě, že UV ochrana v těchto oblastech, například při vodních sportech nebo v jiných extrémních situacích, vydrží také vysoké požadavky, obdržíte certifikaci pro textilní UV ochranu od Hohenstein Institute, standard 801.
Rybářské sítě. 78 procent oblečení iQ-UV pro vodní sporty je vyrobeno z recyklovaných rybářských sítí. Asi deset procent veškerého plastového odpadu v moři tvoří tzv. Sítě duchů. Použitím těchto rybářských sítí pro produkty iQ-UV se jejich množství sníží a pomůže k záchraně mořskýchtvorů. S každým trikem iQ-UV dostanete - obrazně - kousek plastu z moře.
Udržitelnost - z Evropy. Kromě zdraví se iQ-UV zavazuje chránit naše životní prostředí. Vyrábíme v Evropě, čímž vytváříme krátké přepravní trasy a pro naše výrobky používáme recyklované suroviny. Prvotřídní bilance CO² je odměna, která našim zákazníkům poskytuje čisté svědomí při každém nákupu. 
Bezpečnost podle pokynů EU. Jedná se o testovaný produkt na ochranu před sluncem od IQ-UV a odpovídá evropskému nařízení o PSA (EG) 2016/425 a splňuje normy EN ISO 13688: 2013 a EN 13758-2: 2003 + A1: 2006 a AS / NZS 4399: 2017.
Oeko-Tex Standard 100. U našich výrobků je zaručeno, že neobsahují znečišťující látky, protože při jejich výrobě používáme pouze materiály bez znečišťujících látek. Všechny produkty iQ-UV 300 splňují dokonce normu OEKO-TEX® Standard 100 v nejvyšší testovací třídě, a proto jsou také schváleny pro kojence a batolata. Ideální také pro naše nejmenší, protože UV záření je pro ně zvláště nebezpečné.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: