Triko UV 300 loose-fit dlouhý rukáv Bílé

Nový produkt

Dámské lycrové tričko, ideální pro šnorchlování, plavání, surfování, jachting, plážový volejbal nebo běh. Perfektní střih a vysoce pružný materiál zajišťuje optimální volnost pohybu a vysoký komfort při nošení.

Více informací

Ihned k dodání

1 323,00 Kč s DPH

Více informací

Nenajdete-li vhodnou velikost či barvu, kontaktujte nás. Zjistíme pro Vás aktuální dostupnost.

Seychely, Thajsko nebo Dominikánská republika? Není snadné se zde rozhodnout. Při výběru oblečení na ochranu před sluncem vám rádi pomůžeme s rozhodnutím.
Naše tričko iQ-UV v neformálním střihu, dlouhých rukávech a širším výstřihu vám umožní užít si dovolenou bez obav a bez omezení. Chcete se plavit nebo vyrazit na duny - žádný problém. Naše košile Lycra je nejen předurčená pro moře, ale také připravena na všechny vaše aktivity na souši. 100% udržitelný a spravedlivý v Evropě. A chemie se ani tak nedostane do našich tašek. Lze prát při 40 stupních při mírném cyklu, žehlit při nízké teplotě. Vyrobeno v Evropě ze 78% recyklovaného nylonu a 22% lycry.
  • ideální pro plavání, šnorchlování a všechny aktivity ve vodě
  • Ochranný faktor proti UV záření (SPF) 300 blokuje více než 99% nebezpečného záření UV-A a UV-B bez chemikálií
  • Prodyšný, ultralehký, rychle schnoucí a vysoce elastický pro nejlepší pohodlí při nošení
  • Permanentní ochrana proti UV záření, testováno TÜV, pratelné v pračce a odolné vůči slané vodě. Také chrání před medúzy a jinými cnidarians
  • Udržitelné a spravedlivé, vyrobené z recyklovaných materiálů v Evropě
  • Fit: Hodí se opravdu jako druhá kůže - Pokud si přejete, aby to bylo volnější, objednejte si prosím o jednu velikost větší
  • Barvy: white, navy
  • velikosti: XS, S, M, L, XL, XXL

V Standard 801. Hohenstein je akreditovanou zkušební laboratoří a výzkumným ústavem a vyvinul vlastní, přísnější měřítko pro UV oblečení paralelně s mezinárodními standardy. Tkaniny našich košil iQ-UV a šortek iQ-UV se zde neberou v úvahu pouze tehdy, když jsou nové, ale také se měří při zvláštních zatíženích, například po natažení, za mokra nebo po dlouhodobém používání. Pouze v případě, že UV ochrana v těchto oblastech, například při vodních sportech nebo v jiných extrémních situacích, vydrží také vysoké požadavky, obdržíte certifikaci pro textilní UV ochranu od Hohenstein Institute, standard 801.
Rybářské sítě. 78 procent oblečení iQ-UV pro vodní sporty je vyrobeno z recyklovaných rybářských sítí. Asi deset procent veškerého plastového odpadu v moři tvoří tzv. Sítě duchů. Použitím těchto rybářských sítí pro produkty iQ-UV se jejich množství sníží a pomůže k záchraně mořskýchtvorů. S každým trikem iQ-UV dostanete - obrazně - kousek plastu z moře.
Udržitelnost - z Evropy. Kromě zdraví se iQ-UV zavazuje chránit naše životní prostředí. Vyrábíme v Evropě, čímž vytváříme krátké přepravní trasy a pro naše výrobky používáme recyklované suroviny. Prvotřídní bilance CO² je odměna, která našim zákazníkům poskytuje čisté svědomí při každém nákupu. 
Bezpečnost podle pokynů EU. Jedná se o testovaný produkt na ochranu před sluncem od IQ-UV a odpovídá evropskému nařízení o PSA (EG) 2016/425 a splňuje normy EN ISO 13688: 2013 a EN 13758-2: 2003 + A1: 2006 a AS / NZS 4399: 2017.
Oeko-Tex Standard 100. U našich výrobků je zaručeno, že neobsahují znečišťující látky, protože při jejich výrobě používáme pouze materiály bez znečišťujících látek. Všechny produkty iQ-UV 300 splňují dokonce normu OEKO-TEX® Standard 100 v nejvyšší testovací třídě, a proto jsou také schváleny pro kojence a batolata. Ideální také pro naše nejmenší, protože UV záření je pro ně zvláště nebezpečné.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: